top of page

Nasza kadra

IMG_20231006_142309~2.jpg
Dyrektor żłobka

Kinga Matusiak 

Opiekunki Żłobek w Henrykowie

Ciocia Gosia

Ciocia Jola

Ciocia Iryna

Ciocia Gosiaopiekunka dziecięca. Ukończyłam studia magisterskie na Politechnice Łódzkiej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Praca z dziećmi od zawsze była moim wielkim zamiłowaniem dlatego ukończyłam kurs Opiekunki dziecięcej w żłobku. Odkąd zaczęłam moją przygodę w żłobku wiedziałam, że jestem na odpowiednim miejscu. Robię coś, co sprawia mi ogromną radość i daje dużo satysfakcji. Ukończyłam kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej a także kurs "Sensoraki- jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci". Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze, codziennie dążę do tego by przekazać im jak najwięcej miłości, troski i poczucia bezpieczeństwa oraz wspierać ich w całościowym rozwoju i zdobywaniu nowych umiejętności. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą pięciolatki. W wolnym czasie lubię chodzić po górach i aktywnie spędzać czas na łonie natury.

Ciocia Jola
Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego. Interesuję się florystyką oraz rękodziełem. Od zawsze marzyłam o pracy z dziećmi. Moją słabością jest również zamiłowanie do zwierząt. W wolnych chwilach lubię czytać książki i podróżować. Na co dzień jestem osobą uśmiechniętą, pomocną, lekko zwariowaną, pełną energii do życia.

 

Ciocia Iryna

Od sześciu lat mieszkam w Polsce. Ukończyłam policealną szkołę w kierunku " Opiekunka dziecięca" i z miłą chęcią podjęłam pracę w żłobku. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, dusza artystyczna pomaga mi w budowaniu dobrych relacji z maluchami. Lubię swoją pracę i dla mnie dobre samopoczucie malucha w obecności opiekunki to kluczowa sprawa. Mam dwóch dorosłych i samodzielnych synów dlatego mam czas na siebie. Wolny czas spędzam aktywnie, lubię zdobywać nową wiedzę na interesujące dla mnie tematy, uczę się języka angielskiego i polskiego.

Bez tytułu_edited.png
bottom of page